LEGENDA SLAVÍ: Oldřich Lipnický má sedmdesát, přejeme vše nejlepší!

Lukáš Bajgar, 24.03.2024
Oldřich Lipnický slaví sedmdesát a hokejový klub HC RT TORAX Poruba mu přeje všechno nejlepší.

Oldřich Lipnický zraje jako víno, ač v neděli 24. března slaví sedmdesát let, životního elánu a bláznivých nápadů má stále, jak by měl čerstvě třicet. Legendární trenér dovedl Porubu v devadesátých letech z krajské soutěže do II. ligy a má za sebou celou řadu úspěšných let v roli kouče, mentora a velké persony místního celku. A nejen místního, vždyť vedl i hokejbalisty Sokola Poruby, hokejisty Studénky a celou řadu dalších.

Ač již trenéřinu pověsil na hřebík, neustále fandí Porubě a můžeme jej vídat na tribuně, jak vtipně glosuje nejen dění na ledě. Kamarádský přístup, precizní práce a především obrovský rozhled jej vždy charakterizovalo.

Budeme-li parafrázovat Lipnického slova, musíme napsat: „Vše nej, nyte!“ Nicméně k tomuto stručnému přání přejeme spoustu zdraví, štěstí, radostí v rodinném životě a záviděníhodnou vitalitu, Oldřichu, ještě jednou VŠECHNO NEJLEPŠÍ!