Hannersdorf fanatics podpořili šesťáky HC RT TORAX Poruba! Atmosféra jako na áčku

Romana Opatová, 25.02.2024
V neděli 25. února přivítali svěřenci Jiřího Trembáče a Miroslava Kusého soupeře ze Šumperka. Vedle tradiční podpory svých rodičů a dalších rodinných příslušníků si tentokráte zahráli celý zápas také za hlasitého fandění početného kotle fans Hannersdorf fanatics. Svého soupeře porazili 8:4 a s fanoušky si odehráli závěrečnou děkovačku jako mohou příznivci TORAXu vidět na utkáních A mužstva v Chance lize.

Kdo by to nechtěl z mladých kluků zažít! Šedesát minut být vytrvale povzbuzován početným kotlem s řadou pestrých chorálů. S takovou kulisou si nikdo nepřipouštěl, že by šesťáci ve své soutěži mladších žáků kategorie A mohli proti svému soupeři zaváhat. Po třetinách 1:0, 5:0 a 2:4 vyhráli celkově 8:4 a mohli si tak zaslouženě prožít i závěrečnou děkovačku a focení. Děkujeme fanouškům Hannersdorf fanatics za podporu mladých hráčů.