Finále 2018: Informace o vstupenkách a místě konání

Lukáš Bajgar, 23.03.2018
HC RT TORAX Poruba 2011 coby vítěz základní části II. ligy, skupiny Východ ve finálových bojích přivítá Draky ze Šumperka. Dá se čekat opravdu tuhá bitva, ve které si oba celky sáhnou na dno svých fyzických a i psychických sil, aby se poté jeden z nich mohl zúčastnit kvalifikačních bojů o WSM. Ale co je dobré vědět předem? Bedlivě čtěte!

Cena vstupného

Cena vstupenek na domácí utkání 1. finálového zápasu:
70,- Kč

Vstupenky se budou prodávat na obou pokladnách a to hodinu a půl před začátkem utkání. Předprodej vstupenek nebude k dispozici.

Cena vstupenek a místo konání domácího utkání 3., případně 5. finálového zápasu:
70,- Kč

Utkání se vzhledem ke konání Davis Cupu v RT TORAX ARENĚ odehrají v tréninkové hale. Kapacita haly je však omezena na cca 500 diváků, informace o předprodeji lístků budou následovat před jednotlivými zápasy na klubovém webu / facebooku klubu.

Parkování

Parkování fanouškům obou táborů bude umožněno bezplatně na Hlavní třídě, tedy v dostupné vzdálenosti od RT TORAX ARENY.

Informace pro hosty

Hostujícím fanouškům bude pro první finálové utkání otevřena tribuna D, tedy za bránou naproti hlavnímu vchodu, kde jim bude otevřen také bufet a sociální zařízení. Přístup do haly bude z ulice Španielova (únikový východ). Prosíme tedy hostující fanoušky, aby se nemísili s domácími u pokladen. Viz situační mapa.