Další porubský úspěch! Výběr Luďka Krayzela a Rudolfa Wolfa bral v Mostě stříbro

Redakce, 13.04.2014
Na ledě severočeského Mostu se v uplynulých dnech konal Easter Cup 2014, tradiční mezinárodní turnaj, na němž se mimo jiné představil i výběr trenérů Luďka Krayzela a Rudolfa Wolfa. V jejich kádru měli největší zastoupení pochopitelně porubští mladíci, kteří se na konci turnaje společně s kluky z Vítkovic, Opavy, Kopřivnice, Studénky či Zlína mohli radovat ze zisku druhého nejcennějšího kovu. Bojovníci ze severovýchodní části republiky nenašli už v základní skupině přemožitele, v semifinále přetlačili v parádním utkání pražskou Kobru a až ve finále poprvé narazili, když fotbalovým výsledkem podlehli SH Centrum. Porubští čtvrťáci tak zakončili povedenou sezonu velkým úspěchem.

ZÁPASY PORUBY NA TURNAJI V MOSTĚ:

HC Mariánské Lázně – HC RT TORAX Poruba 0:4
HC Most – HC RT TORAX Poruba 1:9
Avantgard Hockey – HC RT TORAX Poruba 0:20
HC Rebel Havlíčkův Brod – HC RT TORAX Poruba 0:5

Semifinále: HC Kobra Praha – HC RT TORAX Poruba 1:2 sn.
Finále: SH Centrum – HC RT TORAX Poruba 1:0

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE V MOSTĚ:

1. SH Centrum
2. Výběr Moravskoslezského kraje
3. HC Kobra Praha
4. CZHS Team
5. Jungfalken Heinbronn
6. SK Černošice
7. HC Most
8. HC Rebel Havlíčkův Brod
9. HC Meteor Třemošná
10. HC Letci Letňany
11. HC Mariánské Lázně
12. HCM Warrior Brno
13. HC Příbram
14. Avantgard Hockey

SESTAVA STŘÍBRNÉHO VÝBĚRU NA TURNAJI V MOSTĚ:

Šimon Bialy (HC RT TORAX Poruba), Oliver Bonk (HC Kopřivnice), Zdeněk Dobeš (HC Vítkovice Steel), Viktor Fišara (HC Slezan Opava), Michal Frais (HC Studénka), Vojtěch Janoš (HC Kopřivnice), Tadeáš Kalužík (HC Slezan Opava), Jakub Klimek (HC Kopřivnice), Jakub Macho (HC RT TORAX Poruba), Václav Matúšů (PSG Zlín), Marián Münch (HC RT TORAX Poruba), Josef Pasek (HC RT TORAX Poruba), Dominik Petr (HC Vítkovice Steel), Tomáš Petruška (HC RT TORAX Poruba), Michal Pospíšil (HC RT TORAX Poruba), Michal Tomeček (PSG Zlín), Maxim Vehovský (HC Slezan Opava).