První přípravná utkání odhalena! Příjemné osvěžení přijde už 1. srpna s Kazachy

První přípravná utkání odhalena! Příjemné osvěžení přijde už 1. srpna s Kazachy

Lukáš Bajgar, 24.05.2019
A-tým HC RT TORAX má za sebou první dny suché přípravy, kdy svěřenci trenérského dua Holaň – Pavlačka sbírají potřebnou fyzickou průpravu do náročné sezóny. Nač se však může fanoušek Poruby těšit již nyní, to jsou první odhalení soupeři letního období. Na koho si už můžete připravovat své hlasivky?

První přípravné utkání je v plánu prozatím na 1. srpna od 18. hodiny, kdy se HC RT TORAX střetne s účastníkem Kazašské hokejové ligy, mistrem této soutěže z ročníku 2017/2018, týmem HK Arlan Kokšetau.

Následovat bude tradiční TORAX Cup v termínu od 7. do 10. srpna, jehož se zúčastní týmy: polské GKS Jastrzębie a TAURON KH GKS Katowice, maďarský DEAC z Debrecenu, čeští DRACI ŠUMPERK a o posledním účastníkovi z ciziny se jedná. Týmy budou klasicky rozděleny do dvou skupin a sobota 10. srpna bude ve znamení bojů o umístění.

Několikrát zmiňovaného Visegrádského Cupu se nakonec nezúčastní Havířov, ale Porubské to trápit nemusí. V rámci poháru je 22. srpna na pořadu dne domácí zápas s TATRYSKI PODHALE Nowy Targ a 27. srpna utkání s Újpesti TE. Oba shodně od 18. hodiny. Třetí souboj se odehraje na půdě soupeře, kdy MHC MIKRON Nové Zámky hostí ostravský tým, termín je v jednání.

Posledním domluveným utkáním je zápas s HC ZUBR Přerov na jeho půdě ve čtvrtek 29. srpna. Jelikož Chance liga začíná 11. září, bude plán přípravných zápasů doplněn ještě nejspíše dvěma zápasy.

Momentka z loňského klání s celkem DEAC.