Ve Vítkovicích se nadělovalo! Starší dorostenci dostali dvanáctku

14.11.2013, Gabriela Juříková

Zápas 22. kola RAKO extraligy staršího dorostu mezi Vítkovicemi a Porubou se měl původně odehrát v sobotu 16. listopadu, ale jak je obyvatelům Ostravy a blízkého okolí známo, v ČEZ Aréně se ten den bude konat velká show jednoho regionálního rádia a tak byl zápas odehrán v dřívějším termínu. Tedy ve čtvrtek 14. listopadu od 13 hodin. Domácí rozhodli duel již v první třetině, když Sroku překonali šestkrát. Pak se do brankoviště postavila Klára Peslarová, která ve zbývajících dvou třetinách inkasovala stejný počet branek. Domácí dokázali využít čtyři přesilovky z šesti. Čestný gól za hosty vsítil obránce Radim Šustala. K dalšímu utkání jede soubor trenéra Rambouska již v pátek 15. listopadu do Olomouce.

RAKO Extraliga staršího dorostu - 22.kolo čt 14.11.13:00
HC Vítkovice Ridera
12:1(6:0, 2:1, 4:0)
Branky a nahrávky: 3. Šendera (Krenželok, Stránský), 7. Stránský, 13. Kafka (Beneš, Stránský), 14. Hartmann (Malina, Jáchym), 17. Hartmann (Puzič), 18. Beneš (Puzič, Stránský), 26. Hartmann (Malina, Jáchym), 27. Kafka (Stránský, Beneš), 43. Beneš (Šendera), 49. Beneš, 55. Slánský (Spratek, Šendera), 59. Hartmann (Krčmář) – 37. Šustala (Mládek). Rozhodčí: Šutara – Vengřín, Kopřiva. Vyloučení: 1:6. Využití: 4:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 51. Střely na branku: 63:26. Průběh utkání: 8:0, 8:1, 12:1.
HC Vítkovice Ridera: Wanecki (29. Zavadil) – Šendera, Puzič, Krenželok, Fajkus, Čechman, Krčmář – Beneš, Malina, Stoklásek, Kafka, Horvát, Slánský, Spratek, Jáchym, Stupka, Hartmann, Stránský
HC RT TORAX Poruba 2011: Sroka (20. Peslarová)– Štěpán, Síkora, Šustala, Ščurek, Široký, Olšr, Charvát – Gola, Kurnik, Gřeš, Csomor, Korec, Mládek, Nardelli, Bialoň, Csabala, Němec, Dohnal