Samuel Sobol má čisté konto! Junioři porazili Třemošnou 4:0

10.02.2024, Eva Suchánková

V sobotu 10. února odehráli Porubané odložené 28. kolo Ligy juniorů. V zápase s Třemošnou padaly góly pouze do jedné branky, a to za záda Ženíška. Domácí tým si tak mohl odškrtnou další cennou tříbodovou výhru.

Liga juniorů - 28.kolo so 10.2.14:30
HC Meteor Třemošná
4:0(0:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 22. Chromišin (Matějka, Graněčný), 29. Sobol P. (Hansel, Svozil), 46. Hansel, 57. Hansel (Kosina). Rozhodčí Janda – Klimek, Molin. Vyloučení: 8:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0 Průběh utkání: 4:0. Diváci: 100.
HC RT TORAX Poruba 2011: Sobol S. – Ševčuk, Kalužík, Janeček, Telnov, Kosina, Karal – Šrubař, Krásnohorský, Hansel, Skřipčák, Dobša, Martiňák, Svozil, Matějka, Sobol P., Chromišin, Graněčný
HC Meteor Třemošná: Ženíšek – Tran, Malý, Holubec, Hnát – Reiser, Krasanovský, Fábera, Chromek, Sieger, Kuneš, Pluhař, Albrecht, Kaiser

První třetina stála na gólmanech, kteří si se všemi střelami hravě poradili. Od druhé části utkání už se však rozstříleli porubští mladíci. První impuls vnesl Illia Chromišin, když pálil přesně mezi tři tyče Ženíškovy klece. O druhý gól se pak postaral Petr Sobol. Meteoru se necelé dvě minuty před sirénou naskytla příležitost v podobě přesilové hry, avšak neproměnili. Třetí třetina již patřila jen a pouze Tomáši Hanselovi, jenž vpálil poslední dva góly.