Šestá výhra v řadě v podání porubských juniorů! Tentokrát odjeli bez bodu prostějovští Jestřábi

21.11.2014, Gabriela Juříková

Jelikož starší dorost RT TORAXu hrající vyšší soutěž měl pro své utkání hlavní halu, museli porubští junioři duel s Prostějovem odehrát v mrazivější menší druhé hale. A nezačali vůbec dobře! V páté minutě šli Jestřábi Maškovou brankou do vedení, o které přišli přesilovkovou brankou Robina Goly. K definitivnímu obratu po minutě zavelel Brnčál a po přestávce skóroval Fibrich. Marek Smrčka jednoho Jestřábího gólmana poslal na lavičku a druhého brankou přivítal ve hře. A když se v začátku třetí třetiny prosadil Baca, vedla Poruba již 6:1. Junioři RT TORAXu si dvě kola před koncem základní části šestou výhrou v řadě upevnili první pozici. V neděli 23. listopadu jedou na led Opavy.

Liga juniorů - 20.kolo pá 21.11.17:15
LHK Jestřábi Prostějov
6:1(2:1, 3:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 8. Gola R. (Smrčka), 9. Brnčál (Gola P., Mládek), 21. Fibrich (Schwarz, Rataj), 22. Smrčka (Gola R.), 32. Smrčka (Havránek, Soukal), 41. Baca – 5. Mašek. Rozhodčí: Šutara – Bártek, Vengřín M.. Vyloučení: 2:3, navíc Mládek (POR) 5+OK. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 99. Průběh utkání: 0:1, 6:1.
HC RT TORAX Poruba 2011: Šrámek – Pobuta, Baca, Štěpán, Gálik, Ryška, Soukal, Kropka – Gola R., Gola P., Schwarz, Brnčál, Fibrich, Rataj, Bartoň, Mládek, Smrčka, Havránek
LHK Jestřábi Prostějov: Strašák (22. Gottwald) – Melka, Krček, Krampol J., Liška, Antuš, Kuncek, Mašek, Jurik, Langr, Dočkal, Hofman, Pavel, Willert