V Kroměříži padlo jedenáct branek, mladší dorostenci si připsali další výhru

16.03.2014, Gabriela Juříková

Poslední venkovní zápas sezony 2013/2014 ELIOD ligy absolvovali mladší dorostenci na ledě Kroměříže. V první třetině si hosté vytvořili dvoubrankový náskok, který drželi do poloviny zápasu, kdy domácí snížili. Dvoubrankové vedení si Poruba brzy vzala zpět a přinutila Kroměříž k výměně brankářů. Kamil Klíma posléze přidal svou druhou branku zápasu a do přestávky ztráceli domácí, již čtyři trefy. Kroměříž ve třetí dvacetiminutovce opět vyměnila maskované muže, ale vysoké porážce už nedokázala zabránit. V osmapadesáté minutě sice snížila druhou brankou, ale když hosté vsítili v samém závěru zápasu branku v oslabení, prohrála Kroměříž doma s dobře hrající Porubou vysoko 2:9. V drese hostí se bodově vedlo ještě Konvičkovi (1+2) a Dangovi (0+3).

ELIOD liga mladšího dorostu - 31.kolo ne 16.3.09:30
HK Kroměříž
2:9(0:2, 1:3, 1:4)
Branky a nahrávky: 30. Zmeškal (Odvářka), 58. Světlík (Galetka) – 8. Voznička (Žídek), 17. Vospálek, 33. Klíma (Dang), 37. Klíma (Konvička), 39. Holub (Vilček), 45. Konvička (Dang, Balcárek), 4. Malát (Dang), 53. Plachý (Vilček, Jendruš), 60. Timura (Konvička). Rozhodčí: Bulva – Halás, Kučera. Vyloučení: 1:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 56. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:8, 2:8, 2:9.
HK Kroměříž: Dlabač (33.–45. Šindar) – Šico, Dluhoš, Potměšil, Kavka, Laciga, Galetka, Zmeškal, Světinský, Chalabala, Hradil, Světlík, Mrázek, Dofek, Hostášek, Odvářka
HC RT TORAX Poruba 2011: Lamla – Prepsl, Herejk, Pažický, Jendruš, Balcárek, Prokeš – Konvička, Plachý, Vilček, Klíma, Timura, Veselý, Holub, Dang, Malát, Konečný, Vospálek, Voznička, Žídek