Doma jsou mladší dorostenci neporazitelní! Černé Vlky přemohli bojovností ve druhé třetině

14.03.2014, Gabriela Juříková

ELIOD liga mladšího dorostu spěje k závěru a RT TORAX pohodlně kráčí za postupem do extraligy. Svěřenci trenéra Martina Smetáka sehráli ve čtvrtek zápas proti Černým Vlkům. Branku Dobečka dobývali do dvanácté minuty, kdy střelecký účet otevřel Vospálek a poté přidal druhou branku Konvička. Pak na ledě vládli Kopřivničtí. Čtrnáct vteřin jim stačilo k snížení a v polovině druhé třetiny zápas vyrovnávací brankou zdramatizovali. Poruba si brzy vzala vedení zpět brankou Klímy a podruhé v utkání se trefil Vospálek. Po zahájení třetí třetiny vedli domácí brankou Timury rozdílem tří branek, a když využil Jakub Konvička přesilovku, vedl RT TORAX 6:2. V závěru utkání upravili Černí Vlci stav na konečných 6:3.

ELIOD liga mladšího dorostu - 30.kolo čt 13.3.18:15
HC Černí Vlci
6:3(2:1, 2:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 12. Vospálek (Žídek, Voznička), 15. Konvička (Stach), 31. Klíma (Balcárek), 33. Vospálek, 42. Timura (Konečný), 53. Konvička (Malát, Žídek) – 15. Dobeš, 29. Kitzberger (Dostál), 57. Žemba (Fojtášek). Rozhodčí: Šeděnka – Stanke, Šeruda. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 6:2, 6:3.
HC RT TORAX Poruba 2011: Lamla – Herejk, Prepsl, Prokeš, Balcárek, Jendruš, Pažický – Konečný, Stach, Voznička Marek, Timura, Vospálek, Klíma, Vilček, Plachý, Veselý, Malát, Holub, Dang, Žídek, Konvička
HC Černí Vlci: Dobečka – Mikuš, Kotouček, Fojtášek, Voznička Martin, Kulišťák, Cvečka, Dostál, Polášek, Vilém, Kudela, Kitzberger, Dobeš, Kašpar, Žemba, Vavřík