Remiáš a Lamla udrželi čistá konta, mladší dorost si z Šumperku přivezl plný počet bodů

20.10.2013, Gabriela Juříková

ELIOD liga mladšího dorostu měla na programu 8. kolo, které znamenalo pro RT TORAX cestu do vzdáleného Šumperku, jak zeměpisně, tak v tabulce. Favorizovaná Poruba překonala Faltuse hned dvakrát až v sedmé minutě a do přestávky přidala další kousek. V druhé třetině se domácí proti Remiášovi neprosadili a hosté přidali do sítě Faltuse další tři zásahy. V poslední tercii hráli domácí celkem čtyři přesilovky, ale Lamlu, který od poloviny zápasu hájil bránu hostí, nepřekonali. Porubský Tomáš Vilček naopak k hattricku přidal čtvrtý zásah a na konečných 0:8 zvyšovala další slovenská posila v barvách Poruby Milan Vospálek, který i na dva góly přihrál. Další zápas čeká svěřence trenéra Smetáka v neděli 27. října doma od 10 hodin proti Kopřivnicí.

ELIOD liga mladšího dorostu - 8.kolo ne 20.10.12:00
HK Mladí Draci Šumperk
0:8(0:3, 0:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 7. Žídek (Vospálek), 7. Vilček (Dang), 13. Malát (Veselý), 22. Dang, 27. Vilček (Skokan), 37. Vilček (Vospálek), 50. Vilček (Jendruš), 57. Vospálek. Rozhodčí: Zouhar – Adamec, Markovský. Vyloučení: 3:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 0:8.
HK Mladí Draci Šumperk: Faltus – Blecha, Rutar L., Výmola, Rozbroj, Maděra, Viktorin, Dudycha, Hložek, Haluza, Rutar A., Krejčí, Šíp, Řečínsky, Köhler, Ondráček, Havlíček, Janečko, Čada
HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš (31. Lamla) – Konvička, Herejk, Skokan, Prokeš, Jendruš, Balcárek, Pažický, Prepsl – Žídek, Stach, Vospálek, Dang, Vilček, Konečný, Malát, Veselý, Holub, Klíma, Voznička, Plachý