Mladší dorostenci nestačili na Zlín a připsali si pátou porážku v řadě

21.10.2012, Adam Bagar

V úvodu druhé čtvrtiny soutěže čekala svěřence trenéra Miroslava Bahníka cesta na led Zlína, který pohodlně zdolal RT TORAX již v prvním kole a byl tudíž jasným favoritem. To Berani potvrzovali od úvodních minut, ale prosadit se dokázali až dvěma slepenými góly v závěru první třetiny. V dalších částech Zlín své gólové konto ještě navýšil a zvítězil naprosto hladce 5:0. Brankářka Klára Peslarová se ocitala pod palbou střel a připsala si celkem 47 úspěšných zákroků. Porubě tak nadále v tabulce patří nelichotivá poslední příčka, nedělní porážka navíc byla již pátou v řadě. V dalším kole se mladší dorost představí doma, kde hostí hokejisty Olomouce.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 11.kolo ne 21.10.12:00
PSG Berani Zlín
5:0(2:0, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 19. Gago (Tomešek), 20. Stiksa (Gabrhelík, Kosorin), 28. Peška (Stiksa), 38. Kuncek (Rezek), 49. Karafiát (Martínek, Babčuk). Rozhodčí: Knap – Janča, Vašík. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 48. Střely na branku: 52:18. Průběh utkání: 5:0.
PSG Berani Zlín: Ling – Babčuk, Fridrich, Gabrhelík, Gazda, Kosorin, Martínek, Schmied, Váňa – Dlabaja, Gago, Karafiát, Kolařík, Kotek, Kuncek, Peška, Rezek, Stiksa, Strmiska, Tomešek, Werbik.
HC RT TORAX Poruba 2011: Peslarová – Bijota, Boháč, Konvička, Krupa, Pažický, Šípek, Široký – Bernát, Bialoň, Csabala, Dohnal, Hranický, Konečný, Kovalski, Malát, Novák, Stach, Žídek.