Mladší dorostenci si v Hodoníně připsali další těsnou porážku, Drtiči rozhodli až v závěru

30.09.2012, Adam Bagar

Po pátečním vítězství ve Vsetíně chtěli mladší dorostenci přivézt body také z dalekého Hodonína. Jihomoravané vstoupili do utkání lépe a v první třetině si vytvořili díky trefám Poláka dvoubrankový náskok. Jelikož ve druhé třetině diváci gól neviděli, musel RT TORAX ve třetí části vrhnout všechny své síly do útoku. Svěřencům trenéra Miroslava se podařilo dokonce vyrovnat, když se v rozmezí jedenácti minut dvakrát trefil Dominik Csabala. Tři body zůstaly přesto v Hodoníně, který o svém těsném vítězství 3:2 rozhodl pět minut před závěrečnou sirénou. Po dalším nadějném výkonu tak mladší dorostenci odjíždějí z jihu Moravy s prázdnou. V dalším utkání přivítají ve čtvrtek nedalekou Opavu.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 6.kolo ne 30.9.11:00
SHK Hodonín
3:2(2:0, 0:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 5. Polák (Knap), 17. Polák (Juriga), 55. Knap (Bureš) – 41. Csabala (Dohnal, Bialoň), 52. Csabala (Bernát). Rozhodčí: Slavka – Kucián, Olšar. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 214. Střely na branku: 46:23. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.
SHK Hodonín: Sasínek – Bureš, Hoštovecký, Juriga, Škriba, Hrachovský, Kachyňa – Knap, Polák, Dobiáš, Michalička, Rýpar, Dufek, Kopecký, Stanislav, Weintritt.
HC RT TORAX Poruba 2011: Peslarová – Pažický, Boháč, Široký, Šípek, Dlouhý, Skokan, Bijota – Hranický, Bialoň, Dohnal, Csabala, Malát, Stach, Kovalski, Veselý, Holub, Konvička, Bernát.