Starší dorostenci si zastříleli, Uherskému Hradišti nadělili třináct gólů

01.02.2013, Gabriela Juříková

Jelikož byli trenéři Rambousek a Smeták na zápase budoucích soupeřů pro baráž, starší dorostence koučovali pro tentokrát trenér Bahník s manažerem Hinnerem. První třetinu vyhráli domácí čtyři nula. V druhé třetině se domácím nedávaly góly hladce, i když přidali druhý gól v oslabení a hostům se podařilo dvěmi brankami skóre snížit. Jenže v poslední třetině si domácí RT TORAX vedení pojistil dalšími šesti góly a po dvacáté prvé neprohrál. Zápas patřil hlavně druhé formaci. Martin Csomor si připsal čtyři góly a tři nahrávky, Marek Smrčka dva góly a šest asistencí a Tomáš Gřeš s Radekem Bartoněm zaznamenali hattrick. Před reprezentační pauzou sehrají starší dorostenci ještě nedělní zápas v Šumperku.

Liga staršího dorostu - 28.kolo pá 1.2.17:00
HC Uherské Hradiště
13:2(4:0, 3:2, 6:0)
Branky a nahrávky: 6. Smrčka (Síkora, Csomor), 17. Csomor (Smrčka), 20. Gřeš (Štěpán), 20. Csomor (Smrčka, Gřeš), 22. Smrčka (Gřeš, Síkora), 30. Holaň (Stoklásek), 38. Bartoň (Mládek, Kurnik), 43. Csomor (Smrčka, Gřeš), 44. Bartoň (Kurnik), 46. Gřeš (Csomor, Smrčka), 50. Csomor (Smrčka), 50. Bartoň (Kurnik, Kotas), 58. Gřeš (Csomor, Smrčka) – 37. Fuksa (Hruboš), 39. Haničinec. Rozhodčí: Koziol – Gančařík, Patrman. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 102. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 7:1, 7:2, 13:2.
HC RT TORAX Poruba 2011: Peslarová – Štěpán, Síkora, Charvát, Ščurek, Kotas, Kropka, Bolek, Hranoš – Havránek, Bartoň, Holaň – Csomor, Smrčka, Gřeš – Kurnik, Mládek, Bialoň – Csabala, Knopp, Stoklásek.
HC Uherské Hradiště: Finrášek – Janyicska, Bureš, Haničinec, Lisa, Řezníček, Muller, Hruboš, Bednařík, Henčl, Lišaník, Budil, Bainar, Fuksa.