Starší dorostenci pokračují na vítězné vlně, s chutí si zastříleli v Karviné

06.10.2012, Adam Bagar

Lídr soutěže se v 5. kole Ligy staršího dorostu představil na půdě nedaleké Karviné. Porubští od úvodních minut potvrzovali roli velkého favorita a hned v první třetině si vytvořili luxusní náskok čtyř branek. Ve druhé části měl RT TORAX nadále zápas pevně ve svých rukou a dalšími dvěma góly Lukáše Laryše, který si na konto připsal hattrick, navýšil své vedení. Karviná stačila pouze zkorigovat výsledek, ale poslední slovo měli v závěrečné tercii opět Rambouskovi svěřenci, kteří si na konto připsali hladké vítězství 8:1. Nadále tak v soutěži jako jediní neztratili ani bod. Svou suverenitu mohou potvrdit již v neděli, kdy hostí Opavu.

Liga staršího dorostu - 5.kolo pá 5.10.19:30
HC Býci Karviná
1:8(0:4, 1:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 39. Pacas (Kasperlík, Polak) – 3. Havránek (Štěpán), 4. Laryš (Brnčal, Rataj), 12. Havránek (Sacher, Fajkus), 16. Holaň (Brnčal, Kotas), 31. Laryš (Rataj, Kotas), 39. Laryš (Brnčal, Rataj), 56. Bartoň (Síkora, Charvát), 59. Gřeš (Síkora). Rozhodčí: Libiger – Adamec, Poruba. Vyloučení: 5:8. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 65. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:8.
HC Býci Karviná: Turšner – Heczko, Beneš, Dudkiewicz, Čadílek, Polak, Lorek, Kurowski, Piechaczek J., Morcinek, Procházka, Regoš, Sap, Pacas, Kasperlík, Staš, Gawlas, Piechaczek M.
HC RT TORAX Poruba 2011: Mec – Štěpán, Kotas, Charvát, Síkora, Fajkus, Ščurek, Hranoš, Boleslavský, Laryš, Brnčal, Rataj, Bartoň, Mládek, Gřeš, Havránek, Sacher, Holaň, Rajnoch, Stoklásek, Knopp.