Starší dorostenci na úvod přípravy změří síly s vicemistry z Třince

Gabriela Juříková, 31.07.2013
V loňské sezoně vybojoval starší dorost extraligovou příslušnost a mezi elitou nechce hrát tzv. druhé housle. Od poslední červencové soboty jako první z celého porubského hokejového klubu pilně trénují na ledě i mimo něj a taky jako první se představí před domácím publikem v přípravném zápase. Ve čtvrtek 1. srpna změří síly s Oceláři z Třince, finalisty loňské sezony. Máte-li čas a přes poledne nechcete být na slunci, navštivte porubskou arénu. Buly bude vhozeno ve 12:15. Odveta je naplánována na třináctou hodinu 2. srpna na ledě vicemistra. Rozpis přípravných zápasů čtěte v těle článku.

Jestliže chtějí starší dorostenci, respektive trenéři Rambousek, Smeták a Bahník, mezi elitou uspět, musí mít kvalitní přípravu a hlavně kvalitní soupeře v přípravných utkáních. Realizační tým připravil svěřencům ročníků 96/97 celkem čtrnáct zápasů. Z toho osm utkání odehrají během čtyř dnů v rámci turnaje IS Sports Cupu, který proběhne na zimním stadionu Poruba.

Rozpis přípravných zápasů staršího dorostu

01. 08. 12:15 HC RT TORAC Poruba – HC Oceláři Třinec
02. 08. 13:00 HC Oceláři Třinec – HC RT TORAX Poruba