Na první gól se čekalo do prodloužení. Junioři padli s Technikou 0:1

29.10.2023, Eva Suchánková

Poslední říjnovou neděli vyjeli Porubané, v rámci 13. kola Ligy juniorů, na led brněnské Techniky. Na změnu skóre se čekalo dlouhých 62 minut, kdy o výsledku utkání rozhodli domácí.

Liga juniorů - 13.kolo ne 29.10.12:00
Technika Hockey Brno
1:0p(0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 62. Zduba (Hrabinec). Rozhodčí Pavel – Hrabal, Holub. Vyloučení: 9:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0. Diváci: 55.
Technika Hockey Brno: Hnízdil – Žák, Kadaňka, Svoboda, Spanel, Rossokha, Hrabinec, Čaňo – Trägner, Sladký, Frimel, Jelének, Červenka, Zduba, Smrž, Pigl, Staněk, Novotný, Škodík, Straka
HC RT TORAX Poruba 2011: Mareček – Ševčuk, Bodnar, Janeček, Kalužík, Činčala, Michalčík, Telnov, Karal – Krásnohorský, Veselý, Hansel, Skřipčák, Granečný, Koida, Dobša, Šrubař, Chromišin, Platzek

Každý hokejový zápas je jedinečný a ani tento nebyl výjimkou. Mnoho přesilových her na obou stranách, dokonce dvojí početní výhoda pro hostující tým v poslední třetině a žádný gól v základní hrací době. Tak bychom mohli charakterizovat utkání v Brně, které muselo pokračovat do prodloužení, jež rozhodlo o výsledku. První branka padla až v 62. minutě, když po přesné přihrávce Hrabince skóroval Jakub Zduba, čímž zajistil Technice bod navíc.