Vavřík rozhodl v nájezdech, hon na postup skončil

11.03.2017, Gabriela Juříková

V pozdním pátečním večeru dne 10. března rozehrál porubský starší dorost zápas na ledě Valašského Meziříčí. Duel nezačal ideálně, ale po úvodním vyrovnání dotahovali tři porubská vedení Bobři. Až ve třetím dějství se domácí opět radovali z vedoucí branky, jenže jen pět minut. Hráči RT TORAX vyrovnali, ale už nedokázali utkání zvrátit ve svůj prospěch a uhrát tak tři body pro naději v získání postupového místa. Výhru v nájezdech pak zařídil Michael Vavřík, který si připsal celkem dvě branky, stejně jako Viliam Béreš. Poslední utkání sezóny si užijí svěřenci trenéra Suchánka v neděli 12. března od deseti hodin s Přerovem. Postup do další části soutěže asi uhájí v zápase s Technikou Opava.

Liga staršího dorostu - N13 pá 10.3.20:00
HC Bobři Valašské Meziříčí
HC RT TORAX Poruba
5:6sn(1:1, 3:3, 1:1 – 0:1)
Branky a nahrávky: 8. Kitzberger (Pernický), 24. Pernický (Kucharčík), 33. Škrhla (Kašpar), 36. Andris (Kubenka), 43. Kulišťák (Pernický, Škrhla) – 17. Vavřík (Kroček), 21. Brodek (Timura), 27. Ferleťják (Richtár), 35. Béreš, 48. Béreš, 60. rozh. náj. Vavřík. Rozhodčí: Novák – Krátký, Bambuch. Vyloučení: 7:8, navíc Kuchařík (VAM) 20 min. OK. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 5:4, 5:5.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Janoško – Brázdil, Solanský, Škrhla, Žabčík – Andris, Grygarčík, Gorej, Kašpar, Kitzberger, Kubenka, Kucharčík, Kulišťák, Pernický
HC RT TORAX Poruba: Hasala – Lelek, Kroček, Timura, Nagy, Šolc, Pliska – Vojtášek, Žídek J., Ferleťják, Richtár, Benka-Rybár, Zicháček, Plachý, Béreš, Bochnak E., Brodek, Vavřík, Voznička