Junioři si zajistili účast v baráži o extraligu! V Krkonoších rozhodla skvělá první třetina

01.03.2014, Gabriela Juříková

Po nevydařeném pátečním utkání v Hradci Králové si porubští junioři v sobotu hodlali spravit náladu v Trutnově, kde se v pravé poledne postavili proti výběru Krkonoš. Zvládli to už během první třetiny, kdy vystříleli všechnu zápasovou munici a nasázeli všech sedm branek. Domácí dokázali v prostředním dějství během pěti minut třikrát skórovat, pak se ale brankostroj zastavil a na výsledku 3:7 se už do závěrečné sirény nic nezměnilo. Po dvou brankách si do statistik připsali David Maček s Jakubem Kaletou, který navrch přidal asistenci. O zbývající tři góly se postarali Dan Kotas, Robin Gola a Tomáš Mišenko. Junioři získali potřebné body, které jim definitivně zajistily účast v baráži o extraligu!

Liga juniorů - 34.kolo so 1.3.12:00
HC Krkonoše
3:7(0:7, 3:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 25. Srnský, 26. Janoušek, 29. Smékal (Junek) – 2. Kotas (Kaleta), 8. Maček D., 8. Kaleta (Král), 9. Gola (Síkora, Havránek), 11. Mišenko (Ryška, Král), 15. Maček D. (Mihal), 20. Kaleta (Mišenko, Král). Rozhodčí: Stolín – Vepřovský, Pechánek. Vyloučení: 0:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Průběh utkání: 0:7, 3:7.
HC Krkonoše: Abrahám (9. Čáp) – Junek, Kadavý, Kozák, Dufek, Krsek, Janoušek, Srnský, Tatar, Smékal, Kerekanič
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček M. (29. Šrámek) – Pobuta, Baca, Puškár, Ryška, Kotas, Síkora – Gola, Schwarz, Kaleta, Mišenko, Maček D., Mihal, Král, Havránek