V Kravařích ve čtvrtek s Mladou Boleslaví

Jan Škarpa, 01.08.2007
Po dvojzápase s Vítkovicemi a posledním zápase s výběrem Francie do 23 let čeká na Sarezu další soupeř. V Buly Aréně poměří hráči Sarezy své síly s prvoligovým sokem z Mladé Boleslavi. Boleslavští nastoupí ke svému třetímu letošnímu zápasu, z toho k druhému při herním soustředění v Kravařích. Utkání je na programu ve čtvrtek 2. srpna od 17:30.

Mladá Boleslav nastoupila zatím ke dvěma zápasům, v tom prvním porazila 5:1 nováčka z Vrchlabí, branky v zápase stříleli Gombár, Eiselt, Chochola a dvakrát Vlk. Zatímco Sareza odehrála svůj první dvojzápas s Vítkovicemi na 3x15 minut, zápas Vrchlabí – Mladá Boleslav byl hrán na 4 celé třetiny.

To ve druhém zápase již hokejisté z města automobilů tak úspěšní nebyli – podlehli Havířovu 2:0. V tomto zápase si za Havířov zachytal fanouškům Sarezy dobře známý gólman Jakub Štěpánek, jenž po návratu Martina Pruska do Vítkovic bude ve svém týmu zřejmě plnit roli až třetího brankáře.