Střídavé starty beků Vítkovic! Poruba bude moci využít Bodáka s Černým

Lukáš Bajgar, 23.09.2019
HC RT TORAX Poruba 2011 po pěti ligových kolech neztratil prozatím jediný bod; i přes famózní výkony týmu myslí klub na fakt náročné šedesátikolové základní části. Z extraligových Vítkovic budou moci za Porubu nastoupit formou střídavých startů dva obránci: Tomáš Černý a Martin Bodák.

Dres HC RT TORAX Poruba 2011 budou moci obléci dva zkušení borci: Tomáš Černý a Martin Bodák. Prvně zmíněný již za Porubu naskočil – v minulém ročníku, kdy ve 12 zápasech nasbíral +6 +- bodů a jednu asistenci. V právě probíhající sezóně pak za HC VÍTKOVICE RIDERA ze čtyř utkání vychází se statistikou jedné vstřelené branky a tří +- bodů.

Rodák ze Spišské Nové Vsi - Martin Bodák - prozatím nenaskočil k jedinému extraligovému utkání, v minulých letech pravidelně hrával v zahraničních soutěžích (WHL, finská Liiga) a i za mládežnické výběry slovenské reprezentace.

„S Jakubem Petrem jsme se dohodli na přínosné spolupráci,“ upřesňuje Pavel Hinner. „Tomáše Černého známe již z předešlého ročníku a Martin Bodák hrál jak za reprezentační výběry Slovenska, tak má bohaté zkušenosti se zahraničím. Pokud nebudou plně využití ve Vítkovicích, budou jejich zkušenosti nápomocné formou střídavých startů právě u nás v Porubě.“