Starší dorostenci vybojovali na prestižním turnaji stříbro! Čtvrťáci obsadili šesté místo

Gabriela Juříková, 24.08.2014
Svěřenci trenéra Luďka Krayzela první zápas závěrečného dne turnaje IS SPORTS CUP 2014 s Karvinou prohráli a v odpoledních hodinách remizovali s Polskem. V konečném pořadí tak získali šesté místo z osmi možných, v kanadském bodování se na šesté pozici umístil Ondřej Krčmarský s bilancí 18+4. Mezi děvčaty druhé místo získala Adéla Wojnarová (5+3). Starší dorostenci v přípravě nestačili ani potřetí na Havířov, pak ale v utkání o konečné umístění vyhráli nad Minskem a zajistili si výborné druhé místo. Nejproduktivnějším hráčem porubských dorostenců a celkově páté místo v kanadském bodování získal Lukáš Horváth (6+6), gólman Jan Dobečka s úspěšností 88,17% se umístil třetí. Turnaj v obou kategoriích vyhrál havířovský AZet.

ZÁPASY STARŠÍHO DOROSTU:

HC RT TORAX Poruba – HC AZ Havířov 2010 2:8

Branky Poruby: 5. Irgl (Nardelli), 49. Vospálek.

Sestava Poruby: Bayer (47. Škoda) – Široký, Pažický, Prokeš, Herejk, Boháč, Skokan, Jendruš, Prepsl – Csabala, Nardelli, Biloň, Holub, Dyba, Dang, Konečný, Vospálek, Vilček, Malát, Žídek, Šustala, Irgl.

Sestava Havířova: Gerža – Dudek, Kiss, Trombík, Mrowiec, Hudeček, Spálovský, Frojda, Wróbel, Moravčík, Macuh, Hendrych, Stružík, Němec, Kurovský, Peterka, Cihlář, Kosina, Langer

SDYUSHOR Minsk – HC RT TORAX Poruba 4:9

Branky Poruby: 12. Nardelli (Bialoň), 15. Dang, 17. Holub (Skokan), 20. Dang (Vilček), 29. Holub (Šustala), 29. Dang (Vilček), 45. Nardelli (Irgl), 50. Nardelli (Irgl), 59. Bialoň.

Sestava Minsku: Šlykovič (20. Pekarskij) – Petrovskij, Kaminskij, Klimovič, Gavrilovič, Svidelskij, Bobrov, Lis, Novosilnij, Chrenovskij, Adaškevič, Severin, Kuragin, Magerov, Tatur, Žiljanin, Černucha.

Sestava Poruby: Škoda – Široký, Herejk, Prokeš, Jendruš, Boháč, Skokan, Prepsl, Pažický – Irgl, Nardelli, Bialoň – Csabala, Horváth, Vospálek – Holub, Malát, Šustala – Dyba, Vilček, Dang – Konečný.

ZÁPASY ČTVRTÉ TŘÍDY:

HC RT TORAX Poruba – SK Karviná 8:11

Brany Poruby: 2. Jeřábek (Herman), 4. Krčmarský, 15. Fojtík, 19. Krčmarský, 32, Jeřábek, 39. Jeřábek, 44. Krčmarský, 45. Gajda (Krčmarský).

Sestava Poruby: Sluka, Juříček – Gajda, Jeřábek, Krčmarský, Herman, Veselý, Wojnarová, Murin, Piperek, Fojtík.

Sestava Karviné: Uhrin, Magner O., Hansel, Toráč, Tropotanov, Jung, Pekala, Pavlovský, Barnošák, Jaroš, Magner I., Sikora, Orsag.

Polsko – HC RT TORAX Poruba 10:10

Branky Poruby: 5. Fojtík, 6. Krčmarský (Gajda), 21. Veselý (Krčmarský), 21. Herman (Piperek), 26. Fojtík (Jeřábek), 33. Krčmarský, 35. Jeřábek (Murin), 36. Krčmarský, 39. Krčmarský (Gajda), 42. Veselý (Krčmarský).

Sestava Polska: Kapusta – Bizacki, Dudek, Holdowicz, Flasz, Jaromin, Ludwiczak, Bernacki, Czech, Kacki, Rafalik, Gajdzik, Jarosz, Balcerek, Bachta, Kostyla, Pasek, Zawalski, Zak, Wojtarowicz.