Šestce a osmičce duely odpadly, ostatní si o víkendu zahráli dostatečně

Gabriela Juříková, 02.02.2016
V posledním lednovém víkendu si nejvíce zahráli svěřenci trenéra Mrázka, když v pátek 29. ledna sehráli utkání s Orlovou, které vsítili souhrnem 26 gólů a v sobotu odcestovali do Přerova, odkud odjeli bez bodů. Hráčem víkendu s pěti góly a čtyřmi nahrávkami se stává sedmák Matěj Halata. Čtvrtá třída hostila v sobotu tým z Bohumína, a kdyby nezaspala první třetinu, zápas by se možná vyvíjel jiným směrem. Další dvě třetiny sehráli vyrovnanou partii a skórovali Vojtěch Matějka a Tomáš Murin. Šestá a osmá třída měla sehrát zápasy ve Frýdku-Místku, ale soupeř požádal o odložení.

4. TŘÍDA 30. ledna RT TORAX ARENA

HC RT TORAX Poruba – HC BOSPOR Bohumín 2:5 (0:3, 0:0, 2:2)

Sestava Poruby:
Sluka – Murin, Šenkyřík, Prokeš, Dedek, Číž, Papaj, Pelikán, Rotter, Bajger, Schrom, Jeřábek, Korpas, Matejka, Pavlíček, Pleskač, Dragon
37. Matějka, 42. Murin

5. TŘÍDA 29. ledna RT TORAX ARENA

HC RT TORAX Poruba – HC Orlová 11:0

30. ledna ZS Přerov

HC Zubr Přerov – HC RT TORAX Poruba 3:5

7.TŘÍDA 29. ledna RT TORAX ARENA

HC RT TORAX Poruba – HC Orlová 15:0 (9:0, 4:0, 2:0)

Sestava Poruby:
Šedivý – Hlaváč, Bechný, Machů, Macias Kas., Gelnar O., Jelínek, Vojtas, Prepsl, Puchala D. – Kotásek, Chovanec, Halata, Krčmarský K., Macias Krz., Harabiš, Luzar, Stehlík, Bukovjan, Petruška, Gula
Branky Poruby:
1. Halata, 3. Kotásek (Halata, Krčmarský K.), 6. Macias Krz. (Bechný), 9. Halata (Kotásek, Macias Krz.), 9. Petruška (Hlaváč), 16. Jelínek, 17. Krčmarský Krz. (Kotásek, Halata), 17. Bukovjan, 19. Halata (Krčmarský K., Kotásek), 28. Kotásek, 34. Halata, 36. Kotásek, 40. Halata (Kotásek), 44. Machů, 47. Macias Krz.

30. ledna ZS Přerov

HC Zubr Přerov – HC RT TORAX Poruba 8:4(3:2, 3:0, 2:2)

Sestava Poruby:
Šedivý – Hlaváč, Gelnar O., Prepsl, Macias Kas., Machů – Kotásek, Halata, Macias Krz., Harabiš, Luzar, Krčmarský K., Bukovjan
Branky Poruby:
15. Kotásek (Halata), 18. Kotásek (Macias Kas.) 46. Krčmarský K., (Halata, Kotásek), 59. Macias Krz. (Hlaváč)

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Slavia Praha