SEZONA 2022/2023: Jiří Karafiát obstál v tryoutu, silový forvard posílí Porubu

Lukáš Bajgar, 08.09.2022
Kádr HC RT TORAX Poruba 2011 je před začátkem ligového ročníku 2022/2023 uzavřen, posledním jménem do mozaiky kmenových hráčů je Jiří Karafiát.

Příchod čtyřiadvacetiletého útočníka avizoval porubský klub na konci června, Jiří Karafiát v následném tryoutu uspěl a může se těšit na nové spoluhráče.

„Jsem rád, že jsme se domluvili, navíc znám hodně kluků z týmu,“ těší zlínského odchovance nově v barvách HC RT TORAX Poruba 2011 Jiřího Karafiáta. „Budu se snažit podávat nejlepší výkony a věřím, že uděláme úspěch!“ slibuje nejen fanouškům klubu.

Mladý útočník má bohaté hokejové zkušenosti, do dvacítek včetně reprezentoval mládežnické výběry České republiky, v Chance lize nastupoval především v dresu Vsetína, ale samozřejmě sbíral i starty v mateřském tehdy extraligovém Zlínu. A právě v přípravě proti Zlínu naposledy naskočil v rámci své tryout periody, nově s ním mohou trenéři počítat také pro ligové zápasy.