Předvánoční sumář mládežnického hokeje

Adam Bagar, 22.12.2011
Za námi jsou poslední předvánoční kola žákovských soutěží. Změřit síly s porubskými osmáky a šesťáky přijel Nový Jičín. Ten v Porubě sehrál poměrně vyrovnaná utkání, přesto odjížděl domů bez jediného bodu. V dresu osmičky vsítil rozhodující branku Samek, šestka zápas otočila díky povedenému závěru druhé periody. Úvodní třetiny hrůzy zažili hokejisté páté i sedmé třídy ve Vítkovicích. Zatímco sedmáci inkasovali neuvěřitelných deset branek, pětka si nechala v průběhu jedné vlastní přesilovky nasázet tři branky. RT TORAX tak odjížděl s prázdnou. O jediné dvě trefy páťáků se postaral Patrik Puchala. Čtvrťáci měli na programu první mač na velkém hřišti a hned dokázali v Havířově uspět. Trojka pak změřila síly s Třincem a Studénkou.

8. TŘÍDA

HC RT TORAX Poruba – HC Nový Jičín 2 : 1 (1:0, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky:
8. Bernát (Prokeš), 38. Samek (Toman) - 31. Palička (Najvar).

Sestava Poruby: Gál (od 31. Remiáš) - Skokan, Bernovský, Herejk, Bijota, Prokeš, Bernát, Malát, Tröster J., Toman, Veselý, Kanovský, Samek, Plachý.

7. TŘÍDA

HC Vítkovice Steel - HC RT TORAX Poruba 15 : 5 (10:1, 2:1, 3:3)
Branky a nahrávky:
2. Plaček (Hasaj), 4. Hladík (Richtár), 7. Kvasnica, 8. Hasaj, 9. Hasaj (Voznička, Plaček), 12. Plaček (Hasaj), 12. Březina (Cháňa, Richtár), 14. Kvasnica (Hasaj), 20. Kučera (Voznička), 20. Kvasnica (Březina, Balcárek), 32. Hasaj (Březina), 35. Hasaj, 41. Plaček (Hasaj), 45. Kvasnica (Hasaj, Voznička), 50. Voznička (Hasaj, Ficek) - 1. Toman, 25. Toman, 50. Iwan (Brunovský), 58. Střondala (Havránek), 59. Havránek (Střondala).

Sestava Poruby: Sikora (od 7. do 40. Hurník) - Mládek, Šigut, Stavinoha, Kanovský, Žídek, Antoš, Toman, Plachý, Iwan, Brunovský, Tröster J., Havránek, Glumbík, Střondala, Zicháček.

6. TŘÍDA

HC RT TORAX Poruba – HC Nový Jičín 6 : 3 (2:3, 3:0, 1:0)
Branky a nahrávky:
9. Havránek (Žídek), 10. Zicháček, 36. Tröster (Puchala, Zicháček), 37. Havránek (Střondala, Bolek), 40. Glumbík (Střondala), 49. Havránek (Střondala) - 1. Matiáško, 17. Már (Matiáško), 17. Hájek (Matiáško).

Sestava Poruby: Mrázek - Kroček, Becher, Žídek, Glumbík, Havránek, Nagy, Střondala, Zicháček, Pliska, Bolek, Puchala, Markovič, Tröster O., Häring, Pitucha.

5. TŘÍDA

HC Vítkovice Steel - HC RT TORAX Poruba 5 : 2 (3:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky:
9. Vjačka (Zapletal), 9. Ivan (Vjačka), 10. Zajíc, 26. Hudeček (Ivan), 60. Zapletal (Ivan) - 17. Puchala (Bolek), 34. Puchala.

Sestava Poruby: Calábek - Kroček, Becher, Pitucha, Husák, Zoubek, Nagy, Bolek, Kotásek, Machů, Häring, Puchala, Markovič, Pavlík, Bukovjan, Barčák.

4.TŘÍDA

HC AZ Havířov – HC RT TORAX Poruba 4 : 5
Branky Poruby:
Kotásek 2, Häring, Halata, Zoubek.

Sestava Poruby: Calábek - Machů, Bechný, Mrkvička, Blaško, Grendziok, Husák - Kotásek, Häring, Elbl - Bukovjan, Barčák, Zoubek - Mayer, Halata, Chovanec.

3. TŘÍDA

HC Oceláři Třinec „A“ - HC RT TORAX Poruba „A“ 4 : 11 (2:2, 1:5, 1:4)
Branky Poruby:
Halata 3, Elbl 2, Chovanec 2, Jankovič 2, Blaško, Šinalová.

Sestava Poruby: Pobuta - Blaško, Halata, Pavlíková - Elbl, Šinalová, Chovanec - Bechný, Jankovič, Foldyna.

HC Oceláři Třinec „B“ - HC RT TORAX Poruba „B“ 11 : 0 (2:0, 4:0, 5:0)

Sestava Poruby: Münch - Mayer D., Haladěj, Pásek - Gába, Šinal, Gelnar - Hráček, Trefil, Prokeš.

HC Studénka - HC RT TORAX Poruba 6 : 13 (0:7, 3:2, 3:4)
Branky Poruby:
Halata 2, Pavlíková 2, Haladěj 2, Blaško, Elbl, Bechný, Mayer D., Pásek, Gába, Prokeš.

Sestava Poruby: Pobuta - Blaško, Halata, Pavlíková - Elbl, Šinalová, Chovanec - Bechný, Jankovič, Foldyna / Münch - Mayer D., Haladěj, Pásek - Gába, Šinal, Gelnar - Hráček, Trefil, Prokeš.

Výzva pro všechny rodiče

Pokud chcete mít na webu aktualizované výšky a váhy vašich dětí, případně dopsány jakékoliv jiné údaje, kontaktujte nás, prosím, na adam.bagar@esports.cz. Rovněž v případě, že byste chtěli informovat o zápasech vašich ratolestí formou krátkých reportáží, ozvěte se, prosím, na uvedenou mailovou adresu. Samozřejmě můžete zasílat i fotografie z jednotlivých utkání, které na webové stránky rádi přidáme. Děkujeme za spolupráci, která vede k větší informovanosti a tudíž ke zkvalitnění těchto stránek.