PREVIEW: Natáhne se vítězná šňůra Holaně proti poslednímu celku z Kadaně?

Aleš Koubík, 13.01.2019
Osm bodů ze tří utkání je bilance Miloše Holaně a jeho svěřenců od jeho příchodu na porubskou lavičku. Cenný skalp z jihočeského ledu, kde RT TORAX zcela vymazal domácí střelce, může značně posílit sebevědomí ostravského celku. Vysokou důležitost bude mít i následující utkání s poslední Kadaní, protože získat tři body by bylo velice potřebné pro postup tabulkou. Trhači navíc nebudou mít na regeneraci ani čtyřiadvacet hodin, jelikož nastoupí v sobotu na ledě nedalekého Frýdku-Místku. Zápas 46. kola Chance ligy mezi HC RT TORAX PORUBA 2011 a SK Trhači Kadaň hostí RT TORAX ARENA od 18:00 hodin.

Danil Mamajev poprvé v porubském dresu

Nová akvizice v porubském týmu, Danil Mamajev, se poprvé představí na ledě. Ruský obránce během své kariéry stihl 79 startů v ruské KHL za Traktor Čeljabinsk.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

31. kolo Chance ligy - 5. prosince 2018

SK Trhači Kadaň - HC RT TORAX Poruba 2011 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 7. Tupý (Homer, J. Müller), 32. Klíma (Kůs, Chlouba), 40. J. Holý (Kůs, Chlouba) – 16. Guman (Hudeček, J. Káňa), 44. Hudeček (Guman, J. Káňa). Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek – Tvrdík, Rubáš.. Vyloučení: 5:6, navíc Šulek, Novák (oba KAD) a Matějíček (POR) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 99. Střely na branku: 25:32.

SK Trhači Kadaň: Kantor – Novák, Foltýn, R. Procházka, J. Holý, Seemann, J. Müller, Popela – Chlouba, Kůs, J. Svoboda – Rezek, Šťovíček, Klíma – Maršoun, Rindoš, Šulek – Homer, Tupý

HC RT TORAX Poruba 2011:Kůdela – Slavík, Ovčačík, Urbanec, Matějíček, Adam, Padrnos – J. Káňa, Hudeček, Guman – Dufek, Vymazal, Kanko – Jankovský, Václavek, Ollender – Fojtík

NEJLEPŠÍ HRÁČI OBOU TÝMŮ

HC RT TORAX PORUBA 2011