PŘESTUPY 2021/2022: Do Poruby se vrací Radek Pořízek, přichází ze Sokolova

Lukáš Bajgar, 16.01.2022
Radek Pořízek se prvně v Porubě představil v předešlé veleúspěšné sezoně, po historickém čtvrtém místu zamířil do Sokolova, nyní opět obleče dres HC RT TORAX Poruba 2011.

Radek Pořízek byl jedním ze strůjců konečné čtvrté příčky Porubských v předešlém ročníku Chance ligy s bilancí téměř 0,5 kanadského bodu na zápas. Včetně vyřazovacích bojů přispěl 20 kanadskými body. Letošní rok začal v Sokolově, kde s bilancí 0,5 bodu na zápas pokračoval: 16 utkání, 8 bodů. Byly mu vyřízeny starty do Karlových Varů, ale prozatím v dresu extraligisty nenaskočil.

„Radka pamatujeme z loňské sezony, je to velký dříč a bojovník,“ těší příchod pětadvacetiletého forvarda generálního manažera Pavla Hinnera, „jsem rád, že jsme se znovu domluvili a že nám vyztuží útočné řady v letošním fyzicky náročném ročníku.“

Statistiky Radka Pořízka dle EliteProspects.com

Dnes v 17:30 | Jun.