Oplatí mladší dorostenci Olomouci domácí porážku z úvodu soutěže?

Adam Bagar, 24.10.2009
V extralize mladšího dorostu již každý s každým odehrál jedno utkání. Jelikož Poruba začínala soutěž domácím zápasem s Olomoucí, v desátém kole zajíždí naopak na půdu Hanáků. První utkání těchto soupeřů skončilo lépe pro hosty z Olomouce, kteří zuby nehty ubránili jednogólový náskok až do konce. Podaří se tentokrát svěřencům kouče Rambouska obrat Olomoucké o body? Utkání, které by mělo přinést opět vyrovnanou bitvu, je na programu v neděli 25. října od 11:30 hod.

Posledních pět utkání Olomouce

HC Olomouc – HC Slezan Opava 3 : 2

HC Havířov Panthers – HC Olomouc 4 : 2

HC Olomouc – HC Hodonín 6 : 0

HK Mladí Draci Šumperk – HC Olomouc 3 : 5

PSG Zlín – HC Olomouc 9 : 1

Poslední tři kola VOKD Poruby

PSG Zlín - HC VOKD Poruba 3 : 2 (0:0, 1:1, 2:1)
Branky a náhravky:
32. Lašák, 43. Matula (Sedláček, Trnavský), 59. Lašák (Matula) - 26. Pěnčík (Rataj), 51. Pobuta (Rataj).
více o zápase

HC VOKD Poruba – Valašský hokejový klub 2 : 5 (1:1, 0:1, 1:3)
Branky a nahrávky:
10. Pobuta (Smrčka), 52. Zuščík - 2. Stodůlka (Hryciow), 39. Brida (Vašíček, Kohout), 45. Děrkas (Kuchařík), 51. Pokorný (Abdul, Hajda), 56. Pokorný (Stodůlka).
více o zápase

HC Vítkovice Steel – HC VOKD Poruba 9 : 1 (2:0, 5:0, 2:1)
Branky a nahrávky:
12. Hudeček (Tomi, Černín), 12. Zdráhal (Sysala), 25. Tomi (Baca, Blahuta), 26. Kovář (Rimmel), 27. Blahuta (Tomi, Hudeček), 37. Sysala (Cabák), 39. Hudeček (Tomi), 43. Klečka (Zdráhal), 56. Blahuta (Tomi) - 46. Kaleta (Šerák).
více o zápase

Sestavy obou soupeřů v posledním utkání

HC Olomouc: Nekvapil - Pšeja, Ziegler, Groer, Rašner, Macek, Brandýs - Ostřanský, Maška, Spěvák, Minařík, Hánl, Vrána, Kočiřík, Fibrich, Čamek, Bauer, Augustín, Nedopil.

HC VOKD Poruba: Maček - Hawlík, Juřík, Soukal, Vrána, Trefil - Wolný, Pobuta, Gola, Zuščík, Kaleta, Kropka, Rataj, Pěnčík, Smrčka, Csomor.

Tabulka + statistiky po 9. kole

Tabulka extraligy mladšího dorostu po 9. kole