Obrana HC RT TORAX doznává změnu: Patrik Husák míří do extraligového Třince

Lukáš Bajgar, 01.06.2020
V sezóně 2018 / 2019 pozvedl nad hlavu pohár extraligoého šampióna s Oceláři Třinec, rok nato předvedl bombastickou formu v místním HC RT TORAX Poruba 2011 a v nadcházejícím ročníku opět oblekne dres českého hokejového giganta. Patrik Husák obdržel nabídku, které Porubští vyhověli a umožnili nadějnému obránci opět bojovat o nejvyšší mety.

Patrik Husák přicházel do Poruby s puncem extraligového mistra, své kvality mnohonásobně předčil a 40 kanadských bodů v jediné sezóně jsou toho více než prostým důkazem. Ač byl na začátkem měsíce května ohlášen, že v klubu pokračuje i nadále, projevil o Patrika Husáka zájem Třinec. Žádosti bylo vyhověno a Patrika Husáka tak čeká možnost životní úspěch zopakovat, nyní už z pozice stabilního hráče extraligového kádru.

„S Patrikem Husákem jsme byli domluveni, že mu v případě extraligové nabídky nebudeme bránit v kariéře,“ vysvětluje generální manažer Pavel Hinner a pokračuje: „především bych mu chtěl jménem klubu poděkovat za odvedené služby a za úžasný rok, který s námi strávil. Přeji mu mnoho úspěchu v Třinci.“