Hokejisté Poruby zahájili suchou letní přípravu

Hokejisté Poruby zahájili suchou letní přípravu

Adam Bagar, Lukáš Bajgar, 02.05.2012
Krátké období odpočinku je pryč a na řadu přichází opět nepříliš oblíbená suchá příprava. A-tým se sešel ve středu 2. května a pod vedením nového trenérského dua Aleš Tomášek – Martin Smeták absolvoval již první tréninkovou jednotku. Přes jarní přestávku mančaft doznal řady změn, a to nejen na trenérském postu. Tým například opustili Pavel Zdráhal, Jan Matějný, Jan Kotásek a Marek Badžo. Naopak někteří hráči jako Jakub Voznica nebo Radim Spusta se vrátili zpět do Poruby. Kádr se samozřejmě bude postupně vhodně doplňovat, a tak následující soupisku rozhodně neberte jako konečnou. Porubští fanoušci se však mohou nadále těšit na zkušeného Luďka Krayzela, Marka Pavlačku a Rudolfa Wolfa.

Hráči nastupující do letní přípravy HC RT TORAX Poruba 2011

Brankáři: Gleich Michal, Rudl Robert.

Obránci: Axman Michal, Ferenc Martin, Hruzík Lukáš, Mládenka Tomáš, Poláček Michal, Prokop Lukáš, Spusta Radim, Šindelář Jiří, Vajda Radovan, Wolf Rudolf.

Útočníci: Barčák Jan, Blažej Radim, Galgonek Michal, Krayzel Luděk, Pavlačka Marek, Seidler Petr, Šimkovič Štefan, Vaněk Rostislav, Včíslák Jan, Vidlák Martin, Voznica Jakub, Zuber Vlastimil.

Trenéři: Aleš Tomášek, Martin Smeták.

Další informace ohledně hráčského kádru vám přineseme v rozsáhlém rozhovoru s generálním manažerem Pavlem Hinnerem, který bude hodnotit nejen počínání A-týmu v sezóně 2011/2012, ale i úspěšnost mládežnických kategorií, plány do budoucna apod.

Fotografie z úvodního tréninku