Do Poruby míří mládežnický reprezentant! Defenzívu vyztuží Jan Dluhoš

Do Poruby míří mládežnický reprezentant! Defenzívu vyztuží Jan Dluhoš

Lukáš Bajgar, 14.05.2019
Spolupráce s extraligovým Zlínem se v minulém ročníku velice vyplatila, vždyť téměř třetinu obrany zastávali beci Beranů. Pro ligový ročník 2019/2020 přichází do obrany právě ze Zlína devatenáctiletý Jan Dluhoš.

HC RT TORAX Poruba 2011 nepolevuje v tempu posil pro novou sezónu. Další oznámenou akvizicí je devatenáctiletý Jan Dluhoš, jenž přichází z extraligového Zlína, kde si už odbyl i svou premiéru. V loňském ročníku pak působil v konkurenčních Litoměřicích.

„Jan Dluhoš je mladý talentovaný hráč,“ představuje defenzivní posilu Pavel Hinner, „loni patřil mezi opory reprezentační devatenáctky. Suchou přípravu ale zčásti absolvuje ve Zlíně, k týmu se připojí až 10. června na soustředění.“

Odchovanec kroměřížského hokeje od svých patnácti let pravidelně nastupuje v reprezentačních výběrech a za poslední tři roky nastřádal v dresu s českým lvem na hrudi vždy shodně pět kanadských bodů. Nejvíce utkání odehrál v minulém ročníku v Litoměřicích, tedy v Chance lize, s bilancí +9 v +- hodnocení po základní části.

Statistiky Jana Dluhoše

×
Dnes v 18:00 | Dor.
HC RT TORAX Poruba
AZ Heimstaden Havířov