FANSHOP: HC RT TORAX Poruba 2011 ve spolupráci s prodejnou Bauer představuje oficiální merch

FANSHOP: HC RT TORAX Poruba 2011 ve spolupráci s prodejnou Bauer představuje oficiální merch

Lukáš Bajgar, 15.06.2024
V uplynulých dnech byl slavnostně otevřen fanshop HC RT TORAX Poruba 2011 v prodejně Bauer, která sídlí v prostorách RT TORAX ARENY. Fanoušci tak mohou jak online, tak fyzicky nakupovat upomínkové předměty klubu pod hlavičkou partnerské společnosti porubského klubu, tedy společnosti ALL SPORTS, provozující právě prodejnu se sportovními potřebami a nově i s oficiálním merchem hokejového oddílu.

Slavnostního otevření prodejny se zúčastnil nejen ředitel ALL SPORTS a.s. Mgr. Igor Novotný, ale i prezident Českého svazu ledního hokeje Alois Hadamczik s generálním manažerem HC RT TORAX Poruba 2011 Pavlem Hinnerem.

Prodejna Bauer, která je umístěna pod úrovni ulice Porubské, nabízí nejen širokou škálu hokejových potřeb, ale také i upomínkových předmětů ostravského prvoligového klubu.

Krom klasické otevírací doby bude možno fanshop navštívit také během prvoligových utkání HC RT TORAX Poruba 2011, případně online, kde si můžete mimo jiné například nakonfigurovat dres A-týmu dle vlastních představ.

„Jsem rád, že jsme docílili takového krásného milníku a že jsme otevřeli krásnou prodejnu hokejové výstroje, která s výjimkou druhé ostravské prodejny nemá v kraji obdoby,“ těší Mgr. Igora Novotného, „ale dlouhodobou myšlenkou s klubem bylo umístění fanshopu do prostor prodejny Bauer. Myslím si, že prodejna tohoto typu fanouškům chyběla, věřím, že jsme rozjeli novou úroveň servisu a zabezpečení pro fanoušky. Prodejna tohoto charakteru má obrovský přesah do celého regionu – vždyť nabízíme skenery na brusle, mašiny na broušení a profilování bruslí, což je velice moderní. Pro celý ostravský hokej tímto opravdu vzniká nová éra a osobně jsem za to rád.“

Pro vstup do fanshopu klikněte zde: