Pravidla akreditace HC RT TORAX Poruba 2011 na sezónu 2021-2022

Na utkání bude umožněn vstup na zápas a do PRESS centra pouze dopředu akreditovaným novinářům v nejvyšším počtu dvou osob na redakci v daném utkání. Bez platné akreditace platí přísný zákaz vnášení fotoaparátů typu zrcadlovka, kamer a profesionálních audio aparatur.

Žadatel musí zaslat žádost o platnou akreditaci na email lukas.bajgar@email.cz.
Akreditace musí být odeslána nejpozději do 12:00 v den zápasu. V případě víkendových zápasů do pátku 16:00 hodin.

Součástí akreditace musí být oficiální kontakt na redakci pro možnost ověření zaslaných údajů.

Akreditovaní novináři se zavazují respektovat povinnost provádět veškeré rozhovory s hráči a se členy realizačního týmu pouze v prostorách, které určí klub.

Není omezeno pořizovat video záběry, ovšem opět tyto mohou použít výhradně pro účely zpravodajství a až po utkání – nic formou live přenosu.

Klub si vyhrazuje právo neudělit akreditaci.

V případě udělení akreditace bude novináři zaslán potvrzující e-mail.

Součástí odeslání požadavků na akreditaci je uvedena e-mailová adresa pro zasílání informací a tiskových zpráv od klubu.

Kontaktní osoba pro udělování akreditací za HC RT TORAX Poruba 2011: Lukáš Bajgar.

V Ostravě 8. 9. 2021

Dnes v 17:30 | Jun.