To byl ale uragán! Porubští junioři porazili muže z Karviné vysoko 7:0

03.09.2021, Patrik Rošič

V pátek 3. září odehráli porubští junioři přípravné utkání proti mužům z Karviné. Hosté sice první dvě třetiny s mladíky drželi krok, potom se však zjevně dostavila únava, čehož dokázala Poruba využít. V poslední části tak spustila svůj brankostroj a vyhrála 7:0.

Přípravné zápasy juniorů - přát. pá 3.9.18:00
HC Falcons Sokol Karviná
7:0(2:0, 0:0, 5:0)
Branky a nahrávky: 10. Hlaváč (Kotrba, Ludvík), 15. Chovanec (Halata), 45. Koudelný (Fornál), 49. Kotrba (Koudelný), 50. Halata (Chovanec, Topolanský), 54. Žák (Hlaváč, Ludvík), 57. Hlaváč (Halata). Rozhodčí: Hranoš, Veselý. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. Průběh utkání: 7:0.
HC RT TORAX Poruba 2011: Pawlas – Hlaváč, Ludvík, Topolanský, Mrozek, Kelnar, Hradil, Kotrba – Koudelný, Fornál, Chovanec, Halata, Mikula, Elze, Žák, Prokeš, Urbančík, Barčák, Siekierka
HC Falcons Sokol Karviná: Halouska – Niedoba, Chaňa M., Dabrowski, Hladil, Grendziok – Chomič, Krul, Vlček, Bogár, Chaňa O., Mendlík, Heczko, Zelina, Kulawiak

V první třetině utkání padly dvě branky, dvakrát do sítě hostů. Nejprve otevřel střeleckou listinu zápasu Filip Hlaváč. Za necelých pět minut to bylo o dvě branky. Na 2:0 upravil Pavel Chovanec. V druhé dvacetiminutovce se nijak skóre zápasu neměnilo, a tak se šlo na třetinu třetí. Tam už to byl z pohledu hráčů HC RT TORAX uragán. Nejprve navýšil Jakub Koudelný, aby za pár okamžiků přidal čtvrtou branku Max Kotrba. Na něj za sedmnáct vteřin navázal Matěj Halata. V 54. minutě to vypadalo ještě lépe, protože na 6:0 upravil Lukáš Žák. Definitivní tečku za utkáním přidal svým druhým gólem Filip Hlaváč. Porubští junioři tak vyhráli proti mužům z Karviné vysoko 7:0.