Starší dorostenci vstoupili do turnaje OSTRAVA HOCKEY CUP 2014 porážkou s Vítkovicemi

14.08.2014, Gabriela Juříková

Od 14. do 17. srpna pořádají Vítkovice mezinárodní turnaj „OSTRAVA HOCKEY CUP 2014“ a porubští starší dorostenci mají tu čest být jeho součástí. Na úvod turnaje se střetli s pořádajícím týmem, s nímž nedávno sehráli hodně nepovedený mač. V tomto zápase figuroval porubský tým jako domácí a již po dvanácti vteřinách prohrával. Do sedmé minuty inkasoval ještě dvakrát a až pak začal hrát, díky přidáním na důrazu, drzosti a hry do těla, vyrovnanou partii. Důkazem jsou výsledky dalších dvou třetin, které skončily shodně 2:2. Střelci porubských gólů byli Jiří Skokan, Radim Šustala a dvakrát se prosadil Lukáš Irgl, který byl vyhlášen dokonce nejlepším hráčem týmu. V pátek 15. srpna se starší dorostenci od 12:45 střetnou v ČEZ Aréně s hráči Běloruska.

Přípravné zápasy staršího dorostu - Turnaj čt 14.8.16:45
HC Vítkovice Ridera
4:7(0:3, 2:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 35. Skokan (Dang, Židek), 37. Irgl (Horváth), 48. Irgl (Nardelli, Olšr), 52. Šustala – 1. Malina (Hartman), 5. Slíž, 7. Spratek (Štěpánek), 22. Slánský (Danielčák), 36. Spratek (Štěpánek), 46. Raška. Rozhodčí: Janda – Vengřín, Tuizal. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 75. Střely na branku: 29:44. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:6, 4:6, 4:7.
HC RT TORAX Poruba 2011: Dobečka (47. Peslarová) – Jendruš, Olšr, Široký, Boháč, Prokeš, Skokan, Prepsl, Šípek – Irgl, Nardelli, Csabala, Dohnal, Šustala, Holub, Konvička, Malát, Vospálek, Horváth, Dang, Žídek
HC Vítkovice Ridera: Zavadil – Štěpánek, Halška, Krčmář, Čechman, Slíž, Bartek, Veřmiřovský – Toman, Malina, Hartman, Danielčák, Spratek, Slánský, Franz, Maxner, Vondal, Raška, Bernát, Šala, Stupka