Soví hnízdo bylo vyloupeno staršími dorostenci, ve středu je čeká zápas o první místo

20.02.2017, Gabriela Juříková

Utkání Nadstavby skupiny "B" Ligy staršího dorostu se odehrálo v nedělním odpoledni na ledě Techniky Brno. Už v první třetině nasázeli hráči RT TORAX Poruba do Sovího hnízda tři kousky a nakročili tak na cestu vítězství. Do druhé přestávky šli s vedením 1:5 a po šedesáti minutách se radovali z výhry 3:7. Všechny góly Sov vsítil Hasalovi do brány Roman Lučivňák. V porubském drese se dvakrát trefil Tomáš Vojtášek a Jan Richtár, který přidal i jednu nahrávku. Tři kanadské body získal i Jan Žídek, ale také třicet trestných minut. Dorostencům Poruby k první příčce, kterou obývá Hokejový klub Opava, schází bod, resp. dva. Získat první místo mohou již ve středu 22. února doma v RT TORAX ARENĚ v dohrávce šestého kola nadstavby s Valašským Meziříčím.

Liga staršího dorostu - N8 ne 19.2.14:00
Technika Hockey Brno
3:7(0:3, 1:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 23. Lučivňák (Malý J., Opěla), 52. Lučivňák (Opěla), 59. Lučivňák (Opěla) – 5. Žídek J. (Richtár), 7. Bochnak E. (Skalka), 18. Vojtášek (Žídek J.), 32. Timura (Brodek, Vavřík), 33. Richtár (Brodek), 57. Richtár (Žídek J.), 60. Vojtášek. Rozhodčí: Čuňočka – Musil Komínek. Vyloučení: 6:9, navíc Žídek J. 10 minut OT + 20 minut OK. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 28. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5, 2:6, 3:6, 3:7.
Technika Hockey Brno: Bartošek – Hejduk, Kousal, Vávra, Suchý, Typlt – Lučivňák, Ognar, Malý F., Malý J., Navrátil, Mach, Ludvík, Krejčiřík, Opěla, Hovorka
HC RT TORAX Poruba: Hasala – Lelek, Kroček, Timura, Nagy, Šolc, Gajdoš, Pliska – Vojtášek, Žídek J., Skalka, Ferleťják, Richtár, Béreš, Bochnak E., Brodek, Vavřík