Senzace! Dorostenci porazili i Třinec a v přípravě zapisují třetí výhru v řadě

30.08.2022, Patrik Rošič

Třicátý den v srpnu zavedl dorostence opět do chladivé Kooperativa arény. Na programu byl totiž předposlední zápas přípravy, když do Poruby zamířil Třinec. Porubané do utkání doslova vlítli a rychle vedli o dvě branky. Hosté se však dokázali dostat zpět do zápasu a vyrovnali na 2:2. Začínalo se defacto od začátku, což porubské hráče nezaskočilo a Poruba tak nasázela další tři branky. Třineckým Ocelářům však Poruba už nic nedovolila a střetnutí tak skončilo příznivě 5:2.

Přípravné zápasy dorostu - přát. út 30.8.16:45
HC RT TORAX Poruba
HC Oceláři Třinec
Branky a nahrávky: 3. Sobol (Bodnár), 5. Hlaváč (Korpas), 35. Jevtěchov (Bodnár), 37. Skorochod (Stasiuk), 60. Jevtěchov – 14. Mikula (Rybnikár), 29. Urbánek. Rozhodčí: Hranoš, Janoško. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 86. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 5:2.
HC RT TORAX Poruba: Laryš – Bodnár, Veselý, Stasiuk, Jeřábek, Bortoli, Gebauer, Dragon – Hansel, Sobol, Foltýn, Koyda, Jevtěchov, Skorochod, Indrst, Zachariasz, Vehovský, Hlaváč, Korpas, Žídek
HC Oceláři Třinec: Milota – Blaha, Solowski, Sajdok, Ćmiel, Muryk, Krasica – Pohludka, Svančara, Weis, Dravecký, Hebar, Urbnánek, Mikula, Rybnikár, Barna, Ostřížek, Hladolík