Mladší dorostenci uzmuli další skalp do své záchranářské sbírky, odnesl to Přerov

26.01.2017, Lukáš Bajgar

Devětadvacáté kolo ELIOD extraligy mladšího dorostu svedlo mezi sebe domácí Přerov a hosty z Poruby. Hráčům RT TORAX se v letošním ročníku proti Zubrům nebývale daří a připsali si již čtvrtou výhru nad tímto nepříjemným soupeřem. Do vedení se dostali ostravští borci krátce před první půlí utkání zásluhou Daniela Bechera. Dvě minuty poté skóroval František Gajdoš a když se o další minutu později trefil také Jan Anlauf, bylo téměř vymalováno. Domácí tým se zmohl v závěru mače na jedinou branku a podlehl tak 1:3. HC RT TORAX Poruba ziskem tří bodů opět o něco málo poodskočil poslední Olomouci a drží si slušivý dvanáctibodový náskok!

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 29.kolo čt 26.1.18:45
HC ZUBR Přerov
1:3(0:0, 0:3, 1:0)
Branky a nahrávky: 50. Ministr (Zeman, Tarnoczy) - 29. Becher (Anlauf, Pitucha), 31. Gajdoš (Häring), 32. Anlauf (Pitucha, Becher). Rozhodčí: Malota - Doležel, Novotná. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 93. Střely na branku: 43:21. Průběh utkání: 0:3, 1:3.
HC ZUBR Přerov: Postava - Šabršula, Kopeček, Vohrabal, Holík, Hlaváč, Zeman - Kolařík, Ministr, Krupa, Šimanský, Indrák, Hanák, Tarnoczy, Štědrý
HC RT TORAX Poruba: Mokrý - Havlík, Becher, Fabinaczyk, Husák, Krátký, Gajdoš, Pitucha - Pavlík, Foldyna, Kotásek, Anlauf, Stodůlka, Häring, Bořuta, Boniatti