Dorost v Přerově poprvé klopýtnul, z duelu s Táborem si připsal bod

08.08.2021, Patrik Rošič

V neděli 8. srpna pokračoval turnaj dorostu v Přerově. Porubští se v prvním střetnutí dne utkali s Táborem. Zde i Poruba poprvé klopýtnula, a tak celkově ve třetím duelu padla s Kohouty z Tábora 2:5.

Přípravné zápasy dorostu - Turnaj ne 8.8.11:00
HC Tábor
5:2(2:0, 2:2 - 1:0)
Branky a nahrávky: 48. Veselý (Sobol P.) 49. Šrubař (Kyjovský) Střely na branku: 23:21. Průběh utkání: 0:4, 2:4, 2:5.
HC Tábor: Tesař – Cícha, Ondřej, Šíma, Búžek, Shaklein, Šťastný, Seidl, Šindelář, Eremiáš, Kofroň, Sabiniok, Fabera, Pospíchal P., Kupka, Pospíchal J.
HC RT TORAX Poruba: Chylík – Pawlas T., Pavlíček, Kalužík J., Jeřábek, Papaj, Kyjovksý – Veselý, Sobol P., Stasiuk – Sczceśniak, Šrubař, Wardas – Hlaváč, Murín, Gavroň

První utkání druhého hracího dne moc porubským dorostencům nevyšlo. Hosté dokázali v první polovině vsítit dvě branky, a tak Tábor bral z této části hry plný počet bodů. V druhé třetině padly branky dokonce čtyři. Dvě vsítili dorostenci Tábora a dvě mladíci Poruby. O dva zářezy v síti Kohoutů se nejprve postaral Matyáš Veselý a na nerozhodný stav vyrovnal vzápětí Adam Šrubař. Z druhé poloviny braly tím pádem oba celky po jednom bodu. V nastaveném prodloužení branka nepadla, a tak se šlo na nájezdy. V nich byli úspěšnější Kohouti z Tábora a připsali si tak bonusový bod. Porubští dorostenci si tak z tohohle střetnutí do tabulky připsali jeden bod.