,

Přípravné zápasy dorostu - turnaj so 8.8.13:45
ČEZ Motor České Budějovice
3:9(2:4, 1:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 4. Vehovský (Pasek), 12. Hradil (Vehovský), 45. Stasiuk (Koudelný) – 6. Kříž (Pitel, Bukovský), 17. Kříž (Braun), 21. Petrásek, 25. Vavřík (Petrásek), 30. Petrásek (Schuppler), 40. Kříž, 50. Petrásek (Kříž), 35. Bukovský, 35. Petrásek (Vavřík, Placek). Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:5, 3:5, 3:9.
HC RT TORAX Poruba: Smolka – Kelnar, Borkovec, Janeček, Pasek, Fišara, Chudoba – Stasiuk, Koudelný, Janáček – Szczesniak, Hradil, Vehovský – T. Kalužík, Vizváry, Šrubař
ČEZ Motor České Budějovice: Cinka – Plaček, Hromada, Bůžek, Willmann, Novák, Vachun, Váňa, Schmidtmayer – Bukovský, Petrásek, Kříž – Vavřík, Braun, A. Sochor – Hohengerger, Pitel, Kotous – Kotalík, O. Sochor, Schuppler

V prvním utkání Poruba dvakrát vedla, ale soupeř dokázal utkání srovnat. Závěr pak patřil výhradně Motoru. V jednadvacáté minutě navýšil vedení a v poslední, 25. minutě, kdy Poruba sáhla pro hru bez gólmana, přidal jistící branku a vyhrál 4:2. Po přestávce se RT TORAX se soupeřem herně srovnal, a přestože v desáté, resp. 35. minutě, inkasoval, zbraně nesložil. V přesilovce vyrovnal Leon Stasiuk. Závěr druhého utkání patřil opět Českým Budějovicím! Na gól Motoru z 23. minuty na 1:2 reagovali porubští trenéři hrou bez gólmana, čímž vytvořili ještě větší tlak na oslabeného soupeře. Stačil ale jeden odskočený puk mezi obránci a z úniku vznikl gól do prázdné brány. Motor tak vyhrál i druhé mini utkání a to v poměru 3:1. V prodloužení svou herní kvalitu Motor potvrdil na začátku a na konci páté minuty. V tomto utkání domácí tým – Poruba – nezískal sice žádný bod, ale za to cenné informace, co zlepšovat. A o to přece v přípravných, turnajových, zápasech jde.