,

Přípravné zápasy juniorů - Turnaj so 17.8.13:45
HK Mladí Draci Šumperk
3:3(2:2, 1:1 - 1:2)
Branky a nahrávky Poruby: 1. Anlauf (Béreš), 13. Béreš (Debnár, Pavlík), 26. Anlauf (Béreš, Pavlík). Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 22. Střely na branku: 34:18 (14:7, 17:11). Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3.
HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Venouš) – Štrbík, Plhal, Holub, F. Cekr, D. Cekr, Ott, Blaháček, Hladiš, Poledna – Vogel, Haluza, Scheuter, Jurča, Kesler, Kavan, Štefanišin, Šembera, Tichý, Fibiger, Kučera
HC RT TORAX Poruba: Lambert – Havlík, Zajíc; Debnár, Černý; Macurák, Mrozek – Béreš, Pavlík, Anlauf – Morávek, Stodůlka, Barčák – Hlaváč, Bořuta, Stibor

Nájezdy proběhly dle regulí turnaje před zahájením zápasu na dvě třetiny po 25 minutách a i tentokrát je vyhráli porubští borci v poměru 1:2.