ZMĚNY V KÁDRU 2021/2022: Aktuální dění v HC RT TORAX Poruba 2011

Lukáš Bajgar, 19.04.2021
Na Prvního máje se opět otevře přestupové okénko a hokejové týmy začnou postupně představovat posily pro nadcházející ročník. A zatímco kladenští a jihlavští hráči stále bojují o účast v extralize, může se HC RT TORAX plně soustředit na tvorbu nového kádru.

Než však na Svátek práce budou moci být odkryty nové trumfy, rád by celý oddíl HC RT TORAX Poruba 2011 poděkoval všem hráčům, kteří již nebudou v celku pokračovat.

„Na postu brankáře nebude pokračovat Frederik Foltán,“ zmiňuje generální manažer Pavel Hinner, „který se rozhodl změnit prostředí a naší nabídky o prodloužení smlouvy nevyužil.“ Pokračovat nebude ani Jakub Kašpar, jenž do Poruby přišel v závěru sezóny.

Na postu obránce dochází také k několika odchodům. „V příští sezóně neuvidíme Tomáše Pastora a Dominika Rudla,“ pokračuje Pavel Hinner, „oba v letošním ročníku a v konkurenci mezi obránci nedostali v utkáních tolik prostoru, který i sami očekávali.“

Nabídku na pokračování v dresu HC RT TORAX nepřijal také Jakub Teper. „Jakub Teper patřil mezi stabilní obránce našeho klubu, rozhodl se ale pokračovat v jiném celku,“ uzavírá odchody beků generální manažer Poruby. Ostatní obránci by měli v klubu působit i nadále, o doplnění obranných řad se stále jedná.

„V příštím ročníku už v útoku neuvidíme Marka Sikoru, Jana Hudečka, Adama Rašku a Lukáše Klímu,“ informuje Pavel Hinner, „s některými hráči a i v otázce posílení útočných řad jednáme a věříme, že se nám podaří posílit ofenzívu mužstva.“

„Všem hráčům, kteří už v našem klubu nebudou působit, děkujeme za odvedené výkony, které přispěly k historicky nejúspěšnější sezóně klubu. Přejeme jim hodně úspěchů v dalších sezónách,“ uzavírá Pavel Hinner.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Slavia Praha