VIDEO: Náborová videa s porubskými odchovanci budou lákat mladé zájemkyně a zájemce o hokej, jen se podívejte!

Lukáš Bajgar, 26.01.2023
HC RT TORAX Poruba ve své minulosti, ať již se klub jmenoval jakkoliv, ale i ve své současnosti vychoval a vychovává celou řadu hokejový osobností, které se proslavily nejen v českých luzích a hájích, ale které reprezentovaly Porubu v reprezentaci, v NHL či v české extralize.

Máte-li zájem o bližší informace k náboru do hokejového klubu RT TORAX Poruba, navštivte příslušnou sekci webu: NÁBOR DO HOKEJOVÝCH PŘÍPRAVEK.

Bližší informace předá trenér Jiří Trembáč na telefonním čísle +420 777 688 299, případně můžete napsat na emailovou adresu hcrttorax-pripravka@seznam.cz, na které se vám bude věnovat trenérský tým odborníků.

A už dost slov, představujeme vám nová náborová videa, sdílejte, šiřte mezi kamarády či rodinnými příslušníky.

VIDEO ČÍSLO 1

VIDEO ČÍSLO 2