VIDEO: Ač měli Draci dobře našlápnuto, na Porubské opět nevyzráli

Lukáš Kuna, L. Bajgar, 03.11.2017
Šestnácté kolo II. ligy svedlo mezi sebe již popáté během posledních tří měsíců domácí HC RT TORAX a hosty ze Šumperka. V předešlých čtyřech kláních se vždy radoval ostravský celek, ač dva zápasy byly jen přípravné, a pokaždé před svým vlastním publikem. Hosty slavnostní otevření zrekonstruované haly zatím čeká a tak trochu doplácejí na nevýhodu cizího prostředí. Poslední vzájemné měření sil začali šumperští borci prozatím nejlépe. Velice brzy se dostali do dvoubrankového vedení a dlouho se nezdálo, že by si vedení neměli pohlídat. Ale... Opět a znovu Poruba zvládla dotahování ztráty a opět a znovu s vítězným koncem. Svižně a velice rychle odehraná partie skončila v nájezdové loterii, kterou sladkou tečkou oslavil úspěšný Jiří Zdeněk. Klíčové momenty utkání naleznete v krátkém sestřihu středečního zápasu.