Turnaj O pohár města Ostravy pokračuje. Na řadě jsou ročníky 2011

David Kubatík, 31.08.2021
Před deseti dny se v porubské RT TORAX ARENĚ odehrál tradiční mládežnický hokejový turnaj O pohár města Ostravy pro hráče ročníku 2009, který ovládli mladí borci ze Zlína. V sobotu 4.září bude mít tento skvělý podnik své pokračování, tentokrát pro ročník 2011. Kromě dvou domácích výběrů se ho zúčastní také mladé naděje z Nového Jičína, Chrudimi, Hodonína a polské Opole.

Hrací doba, systém a hodnocení

V základní části se turnaje zúčastní šest mužstev rozdělených do dvou skupin po třech. V nich se střetnou systémem každý s každým.

Systém skupinových zápasů

Hrací čas: 2x20 minut. Každý poločas bude bodován samostatně (výhra – 2 body, remíza – 1 bod, prohra – 0 bodů).

Zápasy o umístění:

Každé mužstvo odehraje o konečné umístění jedno utkání.

▪ Mužstva z 3. místa ve skupinách hrají vzájemně o 5. – 6. místo
▪ Mužstva z 2. místa ve skupinách hrají vzájemně o 3. – 4. místo
▪ Mužstva z 1. místa ve skupinách hrají vzájemně o 1. – 2. místo (hrací čas: 2x20min. čistého času, hodnotí se utkání jako celek za oba poločasy. V případě remízy rozhodují o vítězi samostatné nájezdy).

Zápasy probíhají podle předem stanoveného časového rozpisu. Každý tým je odpovědný nastoupit k zápasu v určený čas dle rozpisu bez dalšího vyzvání.