SEZONA 2022/2023: Zkušené mládí do obrany, po dvou sezonách se vrací Jan Dluhoš

Lukáš Bajgar, 28.06.2022
Defenzivní řady si mohou připsat další jméno na seznam, ze Zlína přichází Jan Dluhoš.

Jan Dluhoš, dvaadvacetiletý bek Zlína, přichází do HC RT TORAX Poruba 2011 po dvou ročnících strávených ve Zlíně a v Přerově.

Dřívější reprezentant všech zásadních mládežnických kategorií prvně okusil velký hokej jak v mateřském Zlínu, tak v projektu Litoměřic. Rok nato, ve svých devatenácti letech, sehrál za Porubu čtyřicet devět zápasů a patřil ke stabilnímu jádru tehdejšího týmu.

Následoval návrat do Zlína, kde ve dvou sezonách odehrál plus mínus 15 utkání a odkud hostoval v Přerově, tam naskočil k více než dvaceti zápasům v každém ročníku.

Pavel Hinner, generální manažer Poruby dodává: „Honza je svědomitý obránce, hraje svou poctivou práci vzadu před brankovištěm a vždy stoprocentně plní týmové úkoly, potřebujeme takového beka, který i za stavu 6:0 nic nepodcení a chce mít vzadu pořádek.“

Jan Dluhoš dle EliteProspects