Prodej hraných dresů! Zakupte si dresy HC RT TORAX Poruba 2011 z minulé sezóny

Prodej hraných dresů! Zakupte si dresy HC RT TORAX Poruba 2011 z minulé sezóny

Lukáš Bajgar, 25.09.2020
HC RT TORAX Poruba 2011 hostí v sobotu 26. září od 17:00 nováčka soutěže, tým DRACI PARS ŠUMPERK. Zatímco domácí budou obhajovat svou dosavadní neporazitelnost, pokusí se hosté naopak své první letošní vítězství ukořistit, snadné to mít nebudou. A aby to měli ještě těžší, můžete se obléci do porubského dresu a ukázat soupeři, kdo je v RT TORAX ARENĚ doma!

Během domácích utkání A-týmu HC RT TORAX Poruba 2011 budou ve fanshopu k dispozici originální hrané dresy ze sezóny 2019/2020. A to za skvělou cenu ve výši 500,– Kč! Nic vám tedy nebrání si pořídit například dres Marka Sikory, Tomáše Pastora či Frederika Foltána, platí však jedno pravidlo: rychlejší bere. Na výběr budou obě sady dresů (červená a bílá) s výjimkou několika dresů, které byly určeny k promo účelům.

Pro úplnost doplňujeme, že vzhledem ke koronavirové situaci a doprovodným opatřením bude k dispozici 900 lístků. Zároveň můžete soutěžit o zcela novou Škodu Scala bílé barvy v akci Střel na bránu, vyhraj Scalu! Každého soutěžícího pak čeká voucher do KFC, a právě KFC si můžete dát tak jako tak ve stánku přímo v RT TORAX ARENĚ.