Po dvou letech opět na mužský hokej! Hvězdný porubský kádr se utká s Brumovem - Bylnicí

Adam Bagar, 23.03.2011
Fanoušci porubského hokeje se po více než dvouleté odmlce dočkali znovuzrození svého tolik oblíbeného A - týmu. V exhibičním přátelském utkání změří síly s vítězem přeboru Zlínského kraje Brumovem - Bylnicí. V dresu RT TORAXu se představí řada známých a kvalitních hokejistů, pozadu s atraktivními jmény nezůstává ani soupeř z Valašska, a tak se můžeme těšit na skutečně výbornou podívanou. Střetnutí se odehraje ve čtvrtek 24. března od 17:30. Vstupné je dobrovolné a výtěžek půjde na dětské oddělení porubské Fakultní nemocnice. Buďte u nových začátků porubského mužského hokeje, přijďte se podívat na exhibiční zápas a pomozte dobré věci.

V exhibičním utkání s Brumovem – Bylnicí, jehož výtěžek půjde na dětské oddělení porubské Fakultní nemocnice, se představí řada zajímavých hráčů. Kromě zkušeného Moravce, Šebesty, Sochorka, Pavlačky, Najdka, Rozuma, Vnenka, Mintěla, Kotáska, Krafta či Golába vyjede na ledovou plochu také jeden z nejlepších forvardů letošního ročníku druhé ligy Petr Grygar. „Do Poruby hokej vždy patřil, takže bude jen dobře, když se znovu rozjede. Na samotný zápas se určitě těším, bude to takové zpestření po sezóně,“ míní sedmadvacetiletý útočník.

Kromě zkušených a ostřílených mazáků si v porubském dresu zahrají proti Valachům také někteří nejstarší junioři. Vůbec nejmladším hráčem na ledové ploše bude devatenáctiletý obránce Daniel Špok. „Na zápas se moc těším, protože si zahraji svůj první zápas za A - tým, navíc před velkou diváckou kulisou a se skvělými hráči. Je to pro mě něco nového. Jsem rád, že jsem dostal příležitost a můžu se učit a ziskávat zkušenosti od starších hráčů,“ řekl spokojený bek RT TORAXu.

Na trenérském postu můžete při utkání sledovat Jana Vavrečku, jemuž bude vypomáhat asistent Roman Mrázek. Součástí zápasu bude také bohatý program. Při této příležitosti bude slavnostně vyhlášena první část nejznámějších a nejzasloužilejších osobností porubského hokeje.

Soupiska HC RT TORAX Poruba: Michal Gleich, Robin Hanuska – Marek Badžo, Jan Barčák, Martin Ferenc, Jan Fišera, Michal Galgonek, Radim Goláb, Petr Grygar, Martin Hanke, Mario Kalina, Daniel Kraft, Jan Kotásek, Jaroslav Kopáč, Martin Mintěl, Tomáš Mládenka, David Moravec, Robert Najdek, Jiří Parma, Marek Pavlačka, Petr Rozum, Jakub Rybnikár, Dalibor Sochorek, Pavel Šebesta, Daniel Špok, Petr Tomis, David Vajda, Radovan Vajda, Lukáš Vnenk, Vlastimil Zuber.

Soupiska Brumova – Bylnice: Petr Tuček, Tomáš Valigura, Tomáš Bublák - Patrik Luža, Pavel Bahula, Zdeněk Hlatký, David Březík, Petr Bezouška, Ivo Bednařík, Ondřej Dalecký, Radomír Chromý, Radim Špondr - Petr Mokrejš, Dalibor Gergela, Daniel Gajdošík, Tomáš Marcaník, Martin Peterka, Jaroslav Vaněk, Marek Lukáš, Jakub Baroň, Adam Pavlík, Pavel Kopa, Tomáš Machala, Jakub Sýs, Michal Škrobák, Tomáš Novák, Marek Sýs, Jiří Plachtovič, Roman Martinec, Alexander Medveděv.

Články související s utkáním HC RT TORAX Poruba – HC Brumov-Bylnice:

Soupiska odtajněna, v Porubě se představí také mistr světa David Moravec
Zájem o porubský hokej je obrovský, muži se již společně připravují na zápas
Představujeme čtvrtečního soupeře: vítěz KP Zlínského kraje HC Brumov - Bylnice
Nečekejte hitparádu, spíše show pro diváky, předjímá Marek Pavlačka