Pavlačka vs Baroš: Legendy HK Poruby vyzvou Fotbalové legendy

Lukáš Bajgar, 13.11.2021
26. listopadu 2021 proběhne první vrchol oslav 90 let porubského hokeje exhibičním utkáním legend HK Poruba a Fotbalových legend.

Termín utkání + vstupné

Začátek utkání:18:00
Autogramiáda, vč. možnosti focení:15:30 – 16:45
Základní vstupné (dospělí):150 Kč
Děti 7 - 15 let:50 Kč
Děti do 6 let, ZTP, ZTP/P a doprovod zdarma

Legendy HK Poruba

Legendy HK Poruba přivede na led v roli kapitána porubská ikona, držitel nejvíce odehraných utkání v novodobé historii a také nejvíce kanadských bodů, Marek Pavlačka. Asistentem bude Pavel Šebesta, nezapomenutelná tvář éry pod hlavičkou Sareza Ostrava.

Dále se představí Válek, Gleich, Dresler, Javín, Zrník, Vank, Kalandra, Gulaši, Figala, Tošenovjan, Moravec, Hašek, Tichý, Najdek, Fabián, Krayzel, Janečka, Buček, Rambousek, Badal, Vontor. Trenéři: Malík, Tichý, Kustod: Valčák.

Fotbalové legendy

Fotbalové legendy ozdobí jméno Milana Baroše, vítěze Ligy mistrů, bronzového z ME, držitele mnoha titulů a především pak srdcaře Baníku Ostrava. Spolu s ním tým povede stříbrný hoch z ME 1996, vítěz německé Bundesligy a člen Klubu ligových kanonýru, Pavel Kuka.

Dále se představí Šmicer, Koller, Berger, Siegl, Poborský, Novotný, Černý, Vidlička, Špaček, Jarošík, Jaroslav Bednář.

Charitativní účel akce

Výtěžek akce bude rozdělen na dva díly. Jedna část poputuje na vysloužilé internacionály v jejich těžkých životních chvílích. Druhá čast Nadačnímu fondu Patříme k sobě Oli, přesněji projektu Honzíkova cesta domů.

Dražba podepsaného dresu

Na konci utkání bude podepsán dres týmu Legendy HK Poruba s číslem 90 všemi účastníky utkání a dán do dražby, jejíž výtěžek půjde na Honzíkovu cestu domů.

Soutěž o Škodu SCALA v přestávkovém bloku