PAVEL HINNER: Chceme posílit tým a i přes marodku urvat body

Lukáš Bajgar, 06.12.2021
Porubští hokejisté z posledních tří zápasů ukořistili pět bodů a před sebou mají další těžkou výzvu: středeční bitvu na ledě lídra z Třebíče, sobotní domácí duel se třetím Sokolovem a po reprezentační pauze zajížďku na půdu štiplavého Prostějova.

„A-tým v současnosti trápí rozsáhlá marodka, ale i přesto věříme, že v následujících zápasech budeme bodovat,“ říká generální manažer Pavel Hinner, „ale při současné síle Třebíče to bude náročné.“

Kuloáry probleskla řada informací o trejdech hráčů prvoligového týmu, ty ale Pavel Hinner dementuje: „Právě naopak, snažíme se ještě do konce týdne získat dva zkušené zahraniční hráče, zároveň stabilizujeme současný kádr a každý hráč je pro nás důležitý a se všemi stoprocentně počítáme a nejsou předmětem žádných transferů.“

Marodka A-týmu

Jakub Husa: Zranění dolní části těla, již v tréninkovém procesu, doba léčení 10 dní
Marek Slavík: Viróza, doba léčení 5 dní
Patrik Urbanec: Zranění dolní části těla, čeká se na výsledky vyšetření